Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Altana ZG-02 - Projekt ZG- 02 z dostosowaniem do moich potrzeb Dzień. dobry , chcę kupić projekt ZG- 02 z dostosowaniem do moich potrzeb: Altana parterowa murowana bez poddasza użytkowego i bez strychu. Zwiększona powierzchnia użytkowa do 24M2 z podziałem na 4 pomieszczenia(wąski korytarz), osobne drzwi do każdego z pomieszczeń i kominek. Drzwi wejściowe pom ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Antoni Sokołowski 1 2023-04-18 09:54:52
Projekt Altana ZG-02 - Domek na zgłoszenie Dzień dobry, chciałabym sie zapytać, czy w domku jest możliwość zrobienia małej toalety z prysznicem? Czy potzebna to jest dodatkowa zgoda architekta albo wprowadzenie zmian dla infomacji starostwa? Czy w domku można zrobić antresolę zamians całego poddasza? I czy wysokość całego budynku jest do ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Angelika Krawiec 1 2020-05-23 01:08:37
Projekt Altana ZG-02 - Zmia w projekcie Ineresowal by mnie taki projekt domku letniskowego o wymiarach 4.8 na 6.8z poddaszem na dole jeden maly pokoik mala lazienka i pokoj dziennyczy jest mozliwosc przeprojektiwania i ile kosztowalbu wtedy projekt
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomasz Kiec 1 2019-01-27 20:38:37
Projekt Altana ZG-02 - Mój mały domek Jeżeli uda się wybudować ten domek na podstawie zgłoszenia, a nie pozwolenia na dudowę to będzie super. Przymierzam się do budowy i chyba się na niego zdecyduję. Proszę o kontakt osoby które interesuje ten projekt. Chętnie podzielę się spostrzeżeniami. piccolo-alarmy@wp.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Wojtek 26 2018-07-25 10:13:49
Projekt Altana ZG-02 - ogrzewanie opcjonalne? Jakie są szanse na doprowadzenie ogrzewania z centralnego źródła (pompa cieplna, piec) w głównym budynku? Na ile można wykorzystać ten domek całorocznie?
Autor: Odp. Ostatnia:
Sandra 0
Projekt Altana ZG-02 - funkcjonalność małego domku Witam, Zastanawiam się, jak można by zwiększyć funkcjonalność domku? Czy w grę wchodzi lepsza izolacja podłogi, tak, by nie przemarzała w zimie? Czy można zabudować deskami \'werandę\' tak, by do wnętrza nie wchodziło się wprost z dworu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Józef Sawicki 0
Dodaj nowy temat